Aktivity ve Wellness hotelu Vyhlídka Náchod a jeho okolí

Wellness hotel Vyhlídka⋆⋆⋆⋆, Na Vyhlídce 298, 547 01 Náchod
Rezervovat
+420 491 426 620, +420 724 577 211
vyhlidka@vyhlidka.cz
Menu

Aktivity v hotelu a okolí

Oáza klidu a pohody v srdci kladského pomezí

Pobyt v našem Wellness hotelu Vyhlídka ⋆⋆⋆⋆ je ideálním místem pro objevování krás přírody i místních pamětihodností.

Věřili byste, že je od nás vidět na SkiResort Černá hora u Jánských Lázní a na Sněžku!  Samotný hotel nabízí mnoho aktivit pro malé i velké.

 

Je pouze na Vás, jak Váš pobyt strávíte. 

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

telefon: +420 491 426 620    
mobil:  +420 724 577 211

vyhlidka@vyhlidka.cz


V blízkosti hotelu

STÁTNÍ ZÁMEK NÁCHOD

 

Zámek svojí bohatou historií sahající do 11. století minulého tisíciletí již na první pohled zaujme gotickou válcovou věží s arkádovým ochozem. Vystaveny jsou zde sbírky bruselských gobelínů a obrazů květinových zátiší, uvidíte také překrásnou Piccolominskou  zahradu (francouzského stylu) z poloviny 18. a anglický park z 19. století, ale i hladomornu, gotické sklepy a zámeckou věž s výhledem na město Náchod. Další zajímavosít zámku je výstava strašidel a velké medvědárium. 

JIRÁSKOVA CHATA 

 

Tato skvostná chata nad obcí Dobrošov (na stejnojmenném vrchu, 624 m n.m.), postavena v letech 1912 - 1914 podle plánů Ing. arch. Dušana Jurkoviče, Vám ze své vyhlídkové plošiny poskytne jeden z nejkrásnějších pohledů do Královéhradeckého kraje. Chata je právem považována za perlu Klubu českých turistů. Výlet, na který se nezapomíná .....

VOJENSKÁ TVRZ DOBROŠOV 

 

Tvrz Dobrošov nabízí prohlídky hlavních srubů  (např. srub 75 Zelený, srub Jeřáb, srub Můstek ...). Každý, kdo absolvuje naučnou stezku vedoucí po povrchu pevnosti a podél celé linie opevnění (až do lázní Běloves) si uchová ucelený obrázek o dobrošovské tvrzi.

ADRŠPAŠSKO - TEPLICKÉ SKÁLY 

 

Skály mezi Adršpachem a Teplicemi nad Metují jsou považovány za nejmohutnější skalní bludiště Evropy.  Jsou zde stovky ostrých a bizarních pískovcových skalisek vysokých až 90metrů, oblíbených mezi horolezci. Najdete zde i podzemní labyrint Poseidon s délkou přes 27 km, který byl objeven teprve v roce 2006. Celou Vlčí rokli lze projet i na kole. 

CYKLOTRASY 

 

Kolem skal (30 km, střední obtížnost), Okruh T.G. Masaryka (36 km, střední obtížnost), Polskem do Pekla (42 km, střední obtížnost), Okruh Boženy Němcové (35 km, střední obtížnost, převýšení ) ... a mnoho dalších tras - vše perfektně značeno.

PEKLO, KTERÉ BUDETE MILOVAT                       

 

Přírodní rezervace Peklo se rozléhá se u Nového Města nad Metují na ploše 320km2. Byla vyhlášena roku 1997. Jde o komplex přirozených a polopřirozených lesních, skalních a vodních společenstev bohatých na výskyt podhorských a horských druhů rostlin a živočichů.  Navštivte proto tento cenný reliéf hluboce zaříznutého údolí se skalními výchozy a peřejnatým korytem řek Metuje a Olešenky a ochutnejte některou z čertovských specialit ve stylové Bartoňově útulně, ze které vede až 8 různých tras do čarovného okolí Pekla.