Wellness hotel Vyhlídka - příjemné ubytování s výhledem na Náchod

Wellness hotel Vyhlídka⋆⋆⋆⋆, Na Vyhlídce 298, 547 01 Náchod
Rezervovat
+420 491 426 620, +420 724 577 211
vyhlidka@vyhlidka.cz
Menu

Ubytování ve Wellness hotelu Vyhlídka Náchod

WELLNESS HOTEL VYHLÍDKA POSKYTUJE SLUŽBY POUZE PRO UBYTOVANÉ HOSTY. 
AREÁL JE PRO VEŘEJNOST UZAVŘEN.  DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ 


Celkem nabízíme 20 dvoulůžkových pokojů ( z toho 1 bezbariérový) + 1 rodinné suite ( 4  lůžka )

STANDARDNÍ POKOJ

Všechny pokoje jsou nadstandardně vybavené. Mají klimatizaci, TV/SAT, minibar, wifi, příruční trezor, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a župany pro hotelové hosty.  


Samostatný dům - Bungalov Vyhlídka

Bungalov leží pouhých 50 m od Wellness hotelu Vyhlídka⋆⋆⋆⋆ . Je to samostatně stojící, ve vysokém standardu zařízený dům, umožňující pobyt i mnohočetným rodinám s dětmi, skupině turistů, či přátel a kamarádů v počtu 10 až 12 osob.  Bungalov je zcela soběstačný, má vlastní plně vybavenou kuchyň se spotřebiči a nádobím, společenskou místnost se sedací soupravou a krbem,  celkem tři neprůchozí  ložnice (2 + 4 + 4 lůžka) , koupelnu s pračkou a  prostornou venkovní terasu – jak jinak  - s nádhernou vyhlídkou na město.

 

Hosté bungalovu mohou plně využívat nejen hotelové restaurace, vstupu do hotelového bazénu po celou dobu jeho provozu, ale také kompletní relaxační a rehabilitační služby našich masérů.

 

Bungalov se pronajímá pouze jako celek pro skupiny vzájemně se znajících lidí....  (ideálně vícečlenná rodina, cykloturisté, apod.). Je vhodný i k dlouhodobému pronájmu (pro firmy). Kontaktujte prosím recepci hotelu pro bližší informace.

Rezervace

 

telefon: +420 491 426 620    
mobil:  +420 724 577 211 

vyhlidka@vyhlidka.cz


 

 

Časy příjezdu a odjezdu hostů pro služby ubytování :

 

CHECK IN                        OD 14 :00 - 19:00 HOD

CHECK OUT                    OD 07:00  - 10.00 HOD

 

V případě požadavků hostů o příjezd / odjezd převyšující 60 minut od uvedených časů je účtován příplatek ve výši 500,- Kč/pokoj

 

ADULTS ONLY

 

Akceptujeme pouze osoby starších 12ti let.


Poplatky za ubytování domácích mazlíčků:

- pes, kočka  do 7 kg - příplatek 250,- Kč/noc

- pes, kočka nad 7 kg - příplatek 350,- Kč/noc

 

Jiný zvířecí druh pouze po předchozí domluvě s vedením hotelu.

 

Zvíře není věc, ale smysly nadaný živý tvor. Dle ustanovení § 2933 OZ je určena zákonná povinnost vlastníka zvířete nahradit způsobenou škodu na majetku nebo na zdraví jiných osob, a to ať již bylo toto zvíře pod jeho dohledem, nebo pod dohledem osoby, které vlastník zvíře svěřil. Stejná povinnost pak stíhá vlastníka rovněž v případě, kdy jeho zvíře uprchne a škodu způsobí.

Majitel je povinen při vstupu do hotelu předložit platný veterinární průkaz k nahlédnutí a mít sebou veškeré vybavení pro krmení, nesplnění této povinnosti může být důvodem k odmítnutí jeho vstupu do prostor hotelu.

S ohledem na přísné hygienické pravidla a k ostatním hostům hotelu je vstup do jídelny a wellness zóny  zvířatům přísně  zakázán a v prostorách hotelu musí být zvířata vždy vedena na vodítku